Únor

Předpověď počasí pro Eisenstadt

Eisenstadt nebo také Česky „Železné Město“ je hlavním městem rakouské spolkové země Burgenlandu. I když není nikterak veliké a má jenom 12.798 stálých obyvatel, jedná se o nejdůležitější město v oblasti. Proto má také Eisenstadt pozici statutárního a okresního města (pro okres Eisenstadt-okolí).

Název „Železné Město“ by ve vás mohl evokovat dojem, že se jedná čistě o průmyslové město, tak to ale zdaleka není. V Eisenstadtu je spousta zajímavých památek a historických domů. Na severním okraji města se pak rozléhá nádherná kolonáda obklopená parkem a zelení.

Eisenstadt je tak velmi pěkné město, kam se můžete vydat na výlet. Věřte, že opravdu nebudete zklamáni. Jediné co vám to snad může návštěvu zkazit je počasí a i s tím vám snad trochu pomůže následující předpověď.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.